سایت “نِت گودز” از دو بخش که مخفف کلمه “Net” به معنی نِتورک یا شبکه و کلمه “Goods” که به معنی کالاها می باشند، تشکیل شده است.
این سایت از یک ایده استارت آپی در سال 1395 الگو گرفته که در آن قصد داشتیم، سیستمی برای همکاری در بازاریابی و فروش محصولات دیجیتال به صورت آنلاین، در سراسر ایران بدون نیاز به حضور افراد بازاریاب در محل شرکت، ایجاد کنیم.
حال این ایده در حال پیاده سازی می باشد و فعالیت خود را در حوزه بازاریابی و فروش محصولاتی که در زمینه تولید محتوای آنلاین می باشند، شروع کرده ایم. این محصولات شامل انواع میکرفون، تجهیزات نورپردازی، لوازم جانبی موبایل و کلیه ابزاری است که برای تولید محتوا و آموزش های آنلاین و … استفاده میگردند و به مرور زمان به این محصولات افزوده خواهد شد.
در این راستا از همکاری افراد و حتی شرکتها و فروشگاه هایی استفاده می کنیم که با عنوان “همکاری در فروش” به تیم ما می پیوندند و با این شیوه از مزایای مادی آن، همه استفاده خواهند کرد.
از پیوستن شما به تیم مان، استقبال می کنیم…
در صورتی که تمایل به پیوستن به تیم بازاریابی و فروش محصولات ما در منطقه، شهر یا روستای خود دارید، خوشحال می شویم تا شما را با آغوش باز بپذیریم. ولی این همکارای دارای روال و قوانینی می باشد که همه می بایست آنها را بپذیرند. لذا ابتدا نیاز می باشد با شما آشنا شده و توانایی های شما، توسط تیم ما مورد ارزیابی قرار بگیرد.
برای این منظور لطفا در صفحه اول سایت (در پایین صفحه) بر روی گزینه “همکاری در فروش” کلیک کرده و شرایط را مطالعه نموده و درخواست خود را ارسال نمایید.
درضمن برای رفاه حال مشتریان ، سامانه مشاوره آنلاین ، جهت خرید تجهیزات استدیوی خانگی ، همیشه آماده سرویس دهی به شما مشتری گرامی می باشد.

با تشکر
تیم شبکه بازاریابی و فروش محصولات دیجیتال “نِت گودز”