بسمه تعالی

معرفی برند جم آدیو

GEM Audio

معرفی برند GEM Audio

وقتی در سال 1876 امیلی برلینر و توماس ادیسون در آمریکا و دیوید ادوارد هیوز در انگلیس، اولین میکروفن را به عنوان فرستنده‌‌ی صدای تلفن استفاده کردند، توی خواب هم نمی‌‌دیدند که حدود 150 سال بعد مخترعان بعدی تا این حد در ساخت و اختراع انواع میکروفن پیشرفت کنند و بتوانند به این سرعت انواع میکروفن‌‌های قوی و پرکاربردی را طراحی کنند.

جم آدیو ، اولین برند تولید کننده میکروفن های استدیویی و تجهیزات صوتی در کشور ایران می باشد که توسط تیمی از کارشناسان مجرب، در حوزه علم صدا و الکترونیک، بنیانگذاری شده است. شروع فعالیت این برند با مهندسی معکوس محصولات مختلف خارجی صورت گرفت و با تحقیقاتی که در حین طراحی انجام شد ، برخی از عیوب محصولات خارجی شناسایی و در محصول نهایی جدید تولید شده، تصحیح گردیده است.

لازم به ذکر است فعالیت ما با فروش تجهیزات تولید محتوا به صورت آنلاین ، از سال 1399 آغاز شد و چون درخواست مشتریان به خرید تجهیزات ضبط صدا برای تولید محتوا ، گویندگی و حتی خوانندگی زیاد شد ، به صورت تخصصی فعالیت خود را در حوزه مهندسی معکوس و طراحی و تولید میکروفن های استودیویی در سال 1400 شروع کردیم و هم اکنون محصولاتی با طراحی جدید و نوظهور را در بین محصولات خود داشته و توانستیم در اردیبهشت سال 1401 شرکت خود را به عنوان یک شرکت دانش بنیان تولیدی در حوزه تجهیزات ضبط صدا به ثبت برسانیم.

این محصولات با نام تجاری GEM Audio ( جٍم آدیو ) و توسط شرکت دانش بنیان توسعه ارتباطات پایدار اسپادانا طراحی ، تولید و عرضه می گردد .

 

 

محصولات برند جم آدیو ( GEM Audio ) در حوزه های مختلف صدابرداری ، قابلیت استفاده را دارا می باشند. حوزه های مثل :

·      ضبط محتوای آموزشی

·      تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی و استریم

·      ضبط پادکست، دکلمه و کتاب صوتی

·      صدابرداری در حین بازی های رایانه ای

·      ضبط صدای وکال برای خوانندگی و گویندگی

·      ضبط صدای ساز و آلات موسیقی

 

نمونه های از میکروفون های برند جم آدیو ( GEM Audio )

نمونه های از میکروفون های برند جم آدیو ( GEM Audio )